KOÇLUK

SATIŞ Koçluğu / Mentorluğu (S.P.İ.N.)
Satış Durursa Dünya Durur" felsefesinden yola çıkarak satış çarkının mükemmel işlemesi noktasında sistemli bir çalışma ve yol arkadaşlığı amaçlıyoruz...
DETAYLI BİLGİ
YÖNETİCİ Koçluğu / Mentorluğu
Gelişen ve değişen Dünya, farklı kuşaklar, bu kuşakların farklı özellikleri ve kuşaklararası çatışmalar, rekabet gücünün dinamik yapısı v.b. faktörler..
DETAYLI BİLGİ
KARİYER Koçluğu / Mentorluğu
Fırtınanın Şiddeti Ne Olursa Olsun Martı Asla Sevdiği Denizden Vazgeçmez (A.Capus) Kariyeriniz Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
DETAYLI BİLGİ
ÖĞRENCİ Koçluğu / Mentorluğu
Ortaokul - Lise- Üniversite Öğrencileri, her türlü sınav hazırlığındaki öğrenciler doğru hedef - doğru yol arkadaşı - sistemli çalışma = Başarıdır. ..
DETAYLI BİLGİ
MÜLAKAT Koçluğu / Mentorluğu.
Kapı Açılır Sen Yeterki Vurmayı Bil ! Ne...
DETAYLI BİLGİ
İşveren / Patron Koçluğu - Mentorluğu
İşverenin fırsat ve tehdit algısını iyi yönetebilmesi, işyerini ve kendisini görünür kılabilmesi, işveren yetkinliklerine sahip olması, sistemin sürdü..
DETAYLI BİLGİ
Performans - Değişim - Gelişim Modelimiz
F.E.S.T. Farkındalık - Eylem - Süreklilik - Takip
DETAYLI BİLGİ

AÇIK EĞİTİMLERİMİZ

Sunum Teknikleri
DETAYLI BİLGİ
Zaman Yönetimi ve Önceliklendirme
DETAYLI BİLGİ
Öğrenci Koçluğu
DETAYLI BİLGİ
S.P.İ.N. Satış Koçluğu
DETAYLI BİLGİ
Mülakat Koçluğu
DETAYLI BİLGİ
DANIŞMANLIK
Gelişen ve değişen dünyada rekabet gücünüzü korumak, geleceğe taşımak, organizasyonel gelişimi sürdürmek noktasında ihtiyaçlarıız doğrultusunda size yol arkadaşlığı yapıyoruz. Organizasyonunuzun Beden-Zihin-Çevre bütünlüğünü sağlaması noktasında çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Konu başlıklarımız,
Stratejik İnsan Kaynakları
Danışmanlığı
Satınalma / İdari İşler- Maliyet ve Tedarik Zinciri Yönetimi
Pazarlama ve Marka
Danışmanlığı
Aile Şirketlerinde Stratejik
Yapılanma,
Satış Hedeflerini Belirleme ve Satış Danışmanlığı
Yönetim Danışmanlğı
Profil Analizi
Norm Kadro Analizi
Yetkinlik Analizi

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz...

HAKKIMIZDA

İş, özel ve Okul yaşamımızda çıktığımız yolculuklardaki temel amacımız belirlediğimiz hedeflere ulaşmaktır. Bu hedeflere ulaşmaya çalışırken yürüdüğümüz yollar zaman zaman yürünmez hal alır. Yolculuğun gerçek nedenini anlamayı unuttuğumuzda, odağımızı kaybedip yolla, yolcularla, kendimizle kavga etmeye başlıyor olabiliriz. Oysaki ‘neden’ olmadığında ‘nasıl, kiminle, ne zaman’ gibi diğer sorular anlamını yitirebilir. Buluşmamızın amacı ‘nedeni’ bulmak olacak. Ancak o zaman ‘nasılı’ konuşmaya başlayabiliriz. Çünkü nedeni bulan nasılı göze alabilir. Tüm bu sorulara güçlü ve derin cevaplar bulmadan, kendi hayatlarımızın liderleri olarak çıktığımız yolculuklar, çıkmaz sokaklarda da son bulabilir. Çıkmaz yollara girmeden güzel yolculuklar için çıktık bu yola.

Durgun suya bir taş düştüğünde sudaki atom tanecikleri harekete geçer ve birbirini izleyen genişleyen daireler oluşur. Taşın ulaştığı derinlik arttıkça dairelerin çapıda artar artar. Hayat suyuna attığımız taşlarda daireler çizer ve derine indikçe hayatımızın çapıda artar. Birey lerin ve kurumların farkına vardıkları yada varamadıkları ihtiyaçlarında çözüm bulmalarına destek olmak, dünyayı değiştirmek noktasında kendimizi değiştirme amacı ile çıktık bu yola.

İnsanı düşüncemizin, hayat amacımızın, yolculuğumuzun merkezine koyarak, sevgimizle, niyetimizle kişinin içindeki şeyleri keşfetmesine yardımcı olmak amacı ile çıktık bu yola. Severek, tutku ile yaptığımız işe olan bağlılığımız, sorumluluğa olan bağımlılığımız ile çıktık bu yola.Bunlardan daha önemliside size yol arkadaşı olmak, hedeflerinizi belirlerken, hedeflerinize giderken yol arkadaşlığımız ile sinerji oluşturmak, hep birlikte olmak için çıktık bu yola.

CV için tıklayınız.

Yolumuz Açık Olsun…..

GALERİ
Tümünü görmek için lütfen tıklayınız »

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Kağıthane Ofispark Merkez Mahallesi
Bağlar Caddesi No 14 C2 Blok Zemin kat ofis no : 012-08
Kağıthane / İstanbul
GSM : 0212 939 3848
Fax : 0212 939 3701
Mobil: +90 532 326 8527
E-mail : info@aynaca.com

İLETİŞİM FORMU

       
Data1© 2016 Ayna Danışmanlık. Sitedeki tüm görsel materyaller, tur detayları ve tüm içeriklerin telif hakları Ayna Danışmanlık'a aittir.