GÖRÜŞLERİNİZ
Emrah Erkonak / İş Geliştirme Müdürü
Ayna ile hem özel hayatıma hemde iş hayatıma yönelik farklı bir bakış açısı kazandım. Başarıyı yakalamak insanın kendi içinde. Önce kendinizi farketmek hayatınızı farketmenize yol açtığını düşünüyorum. Okan Yılmaz ve tüm Ayna Ailesine teşekkürleri sunarım.
Hamiyet Emre
Satışta Başarının Sırrı, Müşteri İlişkileri ve Şikayet Yönetimi eğitimlerinde; Okan Bey kendine özgü üslubuyla ve davranış değişikliği oluşturabilen yaklaşımlarıyla/örnekleriyle Yönetici Adaylarımıza büyük katkı sağlamıştır. Teşekkür ederiz. Yeniden başka eğitimlerde görüşmek dileğiyle.
Fatih Gençer
Okan Yılmaz ile mutlaka tanışmalısınız. Hayatınıza ve işinize katacağı zenginliği fark etmemiz çok kısa sürecektir.
Gönül YERLİ
Öğrenci Koçluğu eğitiminde Okan Hocamın iç görü sağlayan soruları ile etkili bir eğitim süreci yaşadım.Teşekkürler Okan Hocam.
Murat Açıkel
Okan Hocamla birlikte iletişim ve satış eğitimlerine katılma fırsatım oldu, farkındalık oluşturan eğitimleri ve yaşattığı deneyimler için çok teşekkür ediyorum.
Can Eryürek
Okan Yılmaz'ın koçluğunda kesinlikle uzman ve emin ellerdesiniz.Kendisinden farklı zamanlarda yönetici koçluğu aldım, kendimde ve iş hayatımda çok etkilerini gördüm. Bugünkü kariyerimde çok etkisi vardır, kendisine çok teşekkür ederim.
Merve DİKMEN
Şubat ayında "Eğitim Koçluğu" eğitimine katılma fırsatım oldu. İnsanı düşündüren, harekete geçiren bir tarzı olduğunu söyleyebilirim. Eğitim boyunca yüksek bir grup dinamiği yakaladığımızı, kısa sürede insanın kendine birçok şey katabileceğini, uygulamalar ile hızlıca öğrenerek, pratiğe dökerek kalıcılığı sağladığımızı ve en önemlisi zihnin zindanlarından kurtulmamız gerektiğini fark ettim. Verimli bir şekilde eğitim almamızı sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum :)
sedat erbey
Merhaba sizi tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi, sizden aldığım mülakat koçluğu sayesinde mülakatı başarı ile geçip yeni işime adım attım ve hayatımda çok önem katan sizi tanımaya vesile olan bir süreç oldu başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgiler değerli hocam...
Sine Yalçınkaya
Katıldığım öğrenci koçluğu eğitim programınızla hem mesleğime hem de koçluk yolculuğuma katkınız büyük oldu.. teşekkürler ayna danışmanlık
Hasan GÖÇMEN
Geçtiğimiz ay içerisinde Okan Hocamın "Eğitim Koçluğu" eğitimine katılma fırsatım oldu. Oldukça keyifli, verimli geçen bir haftanın ardından insanın kısa zamanda kendisine ne kadar çok şey katabileceğini fark ettim. Umarım eğitimlerinize en kısa zamanda tekrar katılma fırsatım olur. Her şey için teşekkür ederim Sayın Hocam...
Kübra İstafiloğlu
Öğrenci koçluğu benim için çok faydalı oldu. Özellikle kariyer ve yaşam hedeflerimi belirleme ayrıca iletişim noktasında ciddi farkındalıklar yaşadım.
Yunus Emre SEYHAN
Gerçekleştirdiğimiz koçluk görüşmelerinde farkındalıklar yaşadığımı gördüm. Bu bana bugün ve gelecek ile ilgili önemli bir süreç oluşturdu. Okan hocama teşekkür ediyorum.

Data1© 2016 Ayna Danışmanlık. Sitedeki tüm görsel materyaller, tur detayları ve tüm içeriklerin telif hakları Aynaca’ya aittir.